Özellikle yaz aylarında aşırı sıcağa maruz kalan elektrik panoları arızalara üretimin durmasına ve firmalara ciddi maliyet yüküne sebep olmaktadır. Tüm bu olumsuzluklarla karşılaşmamak için çözüm ortağınız Aks Klima sizlere kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. Aks Klima tarafından üretilen, Aks Cooling marka Pano klimaları ile sistemlerinizde ve üretim aşamalarında pano veya kabin kaynaklı aksaklık yaşamazsınız.

Aks Cooling Hava Kurutucular
Aks Cooling Sıvı Soğutucular
Aks Cooling Nem Alma Kurutucu

Pano Klimaları

Pano Kliması Nedir?

Hızla gelişen tekneloji aynı hızla yeni sorunların oluşmasına sebep olmaktadır. Oluşan yeni sorunların da aynı hız ile çözümü gerekmektedir. İşte bunlardan bir taneside tekneloji ile küçülen ve karmaşık hale gelen elektrik panoları, bilgisayar kabinleri, network kabinleri elektrikle çalışan bir makine veya sisteme ait besleme panolarıdır, bu panolarda yer alan elektronik kartların devrelerin aşırı ısınması ana sistem veya makinelerin durmasına arıza yapmasına sebep olabilir. Bu durumda ilgili pano veya kabinlerin soğutulmaları gerekmektedir, işte bu soğutma işlemi için kullanılan cihazlara pano kliması denir.

Pano Klimaları Kullanım Alanları

Pano kliması tanımından da anlaşılacağı gibi kullanım alanları çok fazladır, kısaca aşırı ısıya maruz kalan kapalı tüm pano ve kabinlerde kullanılabilir. Pano klimaları çok önemli cihazlardır, arıza yapmaları durumunda bulundukları kabin veya panoya bağlı makine ve sistemlerin arıza yapmasıda kaçınılmaz olur. Bundan dolayı ihtiyaçınız olan pano klimalarının alımını yaparken dikkat etmelisiniz, alacağınız marka kaliteli ve bu konuda kendini kanıtlamış bir firmaya ait olmalıdır. Aks Klima olarak sizlere Aks Cooling markası ile her zaman en kaliteli ve hesaplı ürünleri sunmanın gayretindeyiz.

Aks Cooling Pano Klimaları Üstün Özellikleri

– Düşük Maliyet
– Yüksek Verim
– Kompakt Tasarım
– Kolay Bakım